20 dubna, 2017

Jedna z prvních knih s podpisem. Vyhrála jsem ji v soutěži a autogram se stal takovým bonusem :-) Samotná kniha mě velice překvapila a líbila se mi. Více informací najdete v recenzi..

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Moje jediná kniha, kterou mám taky podepsanou :D

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle rubriku mám taky naplánovanou, i když toho zatím moc podepsaného nemám. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jen pár kousků. Zatím jsem nebyla na žádné autogramiádě.

   Vymazat
 3. Lenka Dostálová píše skvělé knihy. <3 Mohu jenom doporučit. :o) Určitě musíš mít radost. :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To určitě. Od ní jsem četla jen toto, zatím...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)