08 května, 2017

Podepsaná kniha - Ve zdech

pondělí, května 08, 2017 4 komentáře
Další podepsanou knihou je tentokrát kniha českého autora, kterou jsem vyhrála v soutěži... Zlákala mě zajímavou anotací a tak jsem se do soutěže zapsala. A ono se zadařilo... Tak ji mám s podpisem a věnováním :-)


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Velká gratulace k výhře, knížka vypadá parádně - a hlavně ten podpis udělal nejspíš ještě větší radost :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to urcite, v tomto ohledu jsem novacek, moc podpisu zatim nemam :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)