07 listopadu, 2017

Při poslední objednávce knih jsem některé záložky tvořila z obálek a některé z fanartů. V případě Skleněného trůnu jsou to všechno  obrázky fanoušků, které jsem si akorát vložila do formátu na záložky... U Učedníka jsem zase vybírala obrázky zahraničních obálek...

Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Tvoje záložky jsou prostě nádherné a tyhle nejsou vyjímkou. :))

  OdpovědětVymazat
 2. Ach můj Bože! Já vážně slintám, moc hezké :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ten Skleněný trůn bych taky brala :)
  Což mi taky připomíná, že jsem se u Summonera zasekla na prvním díle...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na mem druhem blogu jsou zalozky na stazeni ;-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)