08 listopadu, 2013

Blog

pátek, listopadu 08, 2013 bez komentáře

└ novinky a změny blogu, ankety, návštěvnost a zajímavosti...

└ vzhledy blogu v minulosti (články jsou uloženy v Praktickém koutku)...

└ roční přehled - návštěvy blogu, oblíbené články, přečtené knihy...

└ soutěže, které pořádám...

└ týdenní shrnutí událostí a novinek...
 
└ roční shrnutí událostí a novinek...

└ dlouhý seznam knižních blogerů...

└ pár rad pro další pisálky (články jsou uloženy v Praktickém koutku)...

└ kdo nejvíc komentuje a s kým se nejvíc navštěvujeme...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)